گروه محصول -> -> کتاب های الکترونیک

  دانلود کتاب آموزش مهارتهای هفت گانه icdl  قیمت: ۷۰۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 253     کد محصول :3137      حجم فایل:250,59 KB      نوع فایل :rar  دوره ی آموزشی مفاهیم پایه فن آوری اطلاعات اولین مهارت از هفت مهارت استاندارد ICDL می باشد . در ابتدا لازم است بدانیم ICDL چیست و استانداردی که از آن بعنوان استاندارد ICDL یاد می شود چه مباحثی را در بر می گیرد .
  در بیشتر کشورهای توسعه یافته و صاحب فناوری و در بعضی کشورهای در حال توسعه آموزش علوم کامپیوتری و فراگیری دانش IT -Information Technology جزو برنامه های اصلی مدارس ، دبیرستانها و دانشگاهها به شمار می آید . در ایران نیز برنامه توسعه و کاربردی فناوری ارتباطات و اطلاعات موسوم به ( تکفا ) مهمترین برنامه دولت در زمینه توسعه ، گسترش و کاربردی ساختن IT در کشور محسوب می شود .
  ( موسسه فن آوران اطلاعات ) بنا به توصیه ی دفتر فناوری اطلاعات ریاست جمهوری در جهت توسعه فن آوری اطلاعات در کشور ، فعالیت همه جانبه ای را جهت ارائه آموزش موفق ICDL- International Computer Driving License تدارک دیده است تا همگان را به منظور مشارکت در جامعه اطلاعاتی آماده نماید . ICDL گواهینامه ای است بین المللی جهت استفاده از کامپیوتر در حدی که نیازهای مقدماتی و اصلی کاربر را پاسخگو باشد . دوره ی آموزشی فوق شما را با مباحث استاندارد آن آشنا می سازد....
  همچنین این مقاله میتواند کمک پایان نامه ای خوب برای دانشجویان کارشناسی رشته کامپیوتر نیز باشد...
  مقاله آموزش مهارت های هفت گانه Icdl


  اگر کد تخفیف داری کلیک کن!

  محصولات مرتبط
 • دانلود کتاب آموزش مهارتهای هفت گانه icdl

  تعداد صفحات : 253
  کد محصول : 14359
  قیمت : 70,000 ریال
 • دانلود کتاب نایاب چشم طلایی درباره باستان شناسی

  تعداد صفحات : 427
  کد محصول : 1813
  قیمت : 250,000 ریال
 • نام ونام خانوادگي:


  پست الکترونيکي:


  عنوان:


  پيام:


  ارسال پيام به صورت شخصي
  کد امنيتي: